Багато автолюбителів стикалися з тим, що, відійшовши ненадовго від автомобіля, повернувшись до нього, виявляли різні пошкодження. Очевидно, що вони з'явилися внаслідок чиїхось дій. Цілком логічно у кожного виникає одвічно українське питання, що робити.

 

     Для початку слід викликати співробітників Патрульної поліції , забезпечивши до їх приїзду нерухомість автомобіля і не відходячи від нього. Не виключено, що у події з невстановленими третіми особами були свідки, які могли бачити те, що трапилося. Найчастіше очевидці знаходяться самі і підходять до місця дорожнього інциденту.

 

   При оформленні складених співробітниками поліції документів дуже важливо чітко викласти всі наявні у вас відомості. Вони можуть містити найрізноманітнішу інформацію, починаючи від показань свідків і закінчуючи фактом наявності поблизу камер відеоспостереження. Після закінчення цієї «паперової тяганини» зібраними матеріалами займеться відділ розшуку.

 

   Однак не варто чекати результатів його роботи. Слід спробувати самостійно провести деякі розшукові заходи. Наприклад, можна обійти всі довколишні будівлі на предмет наявності в них свідків або записів з камер відеоспостереження. Швидше за все, запис з них буде надана тільки після письмової заяви на ім'я керівництва організації або її служби безпеки.

 

   Деякі відповідальні водії, випадково зачепили чужий автомобіль і покинули місце ДТП з яких-небудь важливих причин, залишають записки з номерами телефонів. У цьому випадку також не слід поспішати з евакуацією автомобіля. Необхідно зателефонувати за вказаним номером і зажадати негайного приїзду винуватця, після прибуття якого, слід викликати Патрульну поліцію. Цим ви надасте йому відповідну послугу, адже в іншому випадку встановлять втечу  з місця ДТП з усіма наслідками.